Zaposlenje

Trenutno imamo potrebe za sledećim kadrovima:

CNC Operater

Operater na CNC mašini za obradu metala struganjem i glodanjem

Opis posla:

  • Samostalno ili uz pomoć poslovođe proučava crteže, dokumentaciju i priprema potrebne alate i pribore za konkretni radni nalog
  • Priprema mašine za obradu određenog dela po radnom nalogu – ubacivanje alata u mašinu, umeravanje alata, hvatanje pozicije komada…
  • Programiranje ukoliko je potrebno, i propuštanje prvog komada na mašini
  • Korekcija prvog komada posle pregleda u sektoru kontrole
  • Rad na seriji kao i 100% kontrola tokom procesa
  • Svakodnevna kontrola i održavanja mašine i alata
  • Održavanje higijene mašine i radnog prostora
  • Pridržavanje svih procedura propisanih od strane DAVAXa

Uslovi koje treba da ispunjava kandidat:

  • III ili IV stepen mašinske struke; strugar/glodač, Tehničar NU mašina ili neko srodno usmerenje mašinske struke
  • Poznavanje i čitanje G i M kodova, programiranje
  • Sposobnost za timski rad, poštovanje predviđenih rokova i normativa
  • Profesionalna odgovornost
  • Prednost CNC radno iskustvo
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Odlične organizacione sposobnosti, samoinicijativnost

Šta nudimo zaposlenima?

  • Dobre uslove za rad, redovnu isplatu zarade i poštovanje radno pravnih zakonskih obaveza
  • Rad u inovativnom i dinamičnom okruženju
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja kako u stručnom tako i u finansijskom smislu

Konkursnu dokumentaciju poslati elektronskim putem na adresu cv(a)davax.rs
Samo odabrani kandidati će biti pozvani na intervju.